Platba a dodání

Způsob dodání zboží

Zboží posíláme Slovensku poštou formou dopisu / balíku nebo listové / balíkové dobírky, případně kurýrem za příplatek (viz. Níže “Poštovné a jiné poplatky”). Jelikož jsme zároveň klasický obchod, zboží si po internetové objednávce můžete vyzvednout přímo v naší prodejně při zachování ceny z internetového obchodu. Pokud vám zboží nebo oznámení o uložení na poště nebylo doručeno ani do 7 dnů po našem emailu, resp. SMS o expedici, kontaktujte prosím svou dodávací poštu i nás. Bližší informace o Vašem balíku a možných důvodech nedoručení vám po prověření následně poskytneme e-mailem.

 

Způsob platby

– dobírka (platíte až při doručení zboží)
– převodní příkaz na základě vystavené předfaktury (zboží zasíláme až po úhradě)
– hotovost (osobní odběr)
– platební karta (osobní odběr)
– dárková poukázka (při platbě za objednávku dárkovými poukázkami se z dárkové poukázky nevydává) V každé zásilce je přiložena faktura – daňový doklad, která zároveň slouží jako záruční list (pokud jste si nepřáli jinak). k doklad chybí, prosíme informuje nás co nejdříve telefonicky nebo na e-mailovou adresu office@rapier.sk

 

Poštovné a jiné poplatky

K uvedeným cenám připočítáváme následující poštovné podle způsobu a adresy dodání.
Kompletní podmínky poštovného si můžete prohlédnout zde.
– Pošta 1. třída SR 2,5 € platba převodem
– Kurýr SR 5 € platba převodem
– Kurýr ČR 8 € platba převodem
– za platbu na dobírku se připlácí 1 € k standardnímu poštovnímu
– při objednávce nad 100 € a více poštovné neúčtujeme
Jiné poplatky ani balné neúčtujeme. V případě rozdělení jedné objednávky na více zásilek na základě vašeho přání vám může být účtováno poštovné za každou zásilku samostatně. Viz podrobné podmínky poštovného.